Dodaj do obserwowanych

Koncert Po Drugiej Stronie Harfy

Koncert
Gniezno, Wrzesińska 24
10.07.2022
18:30
18.09.2022
17:00

Opis

Ten koncert to magiczne, niezwykłe show, które łączy w sobie aż trzy różne światy i trzy różne osobowości sceniczne z jedną pasją - do muzyki. Repertuar tego niezwykłego koncertu obejmuje tematy z gatunku muzyki popularnej - estradowej oraz filmowej w autorskich aranżacjach. Słuchacze przeniosą się w świat bardziej oraz mniej znanych ekranizacji baśni, filmów nagrodzonych Oskarami, muzyki estradowej jak również i tych mało popularnych tytułów filmowych, do których skomponowano jednak zostające na długo w pamięci utwory.

Trzy niesamowite osobowości artystyczne, których znakiem rozpoznawczym poza talentem i magią strun jest perfekcyjnie dobrana sfera kreacji artystycznej:
- Jadwiga Tomczyńska - harfa elektryczna - śpiew. Artystka, której anielski głos i magiczne dźwięki harfy stwarzają niekonwencjonalny i intrygujący występ.
- Barbara Szelągiewicz - skrzypce klasyczne i elektryczne.  Show Basi łączy w sobie wszystko to, co najpiękniejsze w świecie skrzypiec - porywa publiczność do wspólnej zabawy, zachwyca kunsztem wykonawczym, potrafi również wzruszać romantycznymi frazami.
- Michał Zator - harfa celtycka- śpiew - jedyny śpiewający harfista w tej części Europy. Ujmuje subtelnością i humorem.

Całość dopełni słowem Renata Brukiewicz - autorka projektu.

Na scenie zagości fuzja talentu, wdzięku i mody a wirtuozerskie prowadzenie strun przez artystów w połączeniu z ich anielskimi głosami sprawią, że utwory nabiorą nowego niezapomnianego brzemienia i przeniosą widza w zupełnie inny wymiar. Usłyszymy między innymi: utwory z filmów: Jamesa Bonda czy Króla Lwa, muzykę Leonarda Cohena, Zbigniewa Wodeckiego, Seweryna Krajewskiego jak i energetyczne LIbertango, Shallow, Stand by me, czy Dont Worry be happy. Zapraszamy na to niesamowite widowisko.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Gniezno, Wrzesińska 24
Pokaż mapę

Jeśli wiesz że coś się zmieniło – daj nam znać

Źródło danych: kupbilecik.pl
Data ostatniej aktualizacji: 03.07.2022, 02:20

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Koncert Po Drugiej Stronie Harfy
Koncert
Data:
Niedziela, 10.07.2022 | 18:30
Cena:
65,00 zł
Wydarzenie obejrzało już 51 osób
Rozpoczęcie wydarzenia za :
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać