Dodaj do obserwowanych

Ważne informacje

Miesiące dostępności:

 • Sty
 • Lut
 • Mar
 • Kwi
 • Maj
 • Cze
 • Lip
 • Sie
 • Wrz
 • Paź
 • Lis
 • Gru

Opis

BALET I RYTMIKA DLA DZIECI
W trakcie zajęć dzieci poznają magiczny świat tańca i baletu. Poprzez rozmaite gry i zabawy taneczne uczą się podstawowych póz baletowych, pracy stóp oraz rąk, ćwiczą koordynację ruchową i kształtują poczucie rytmu. Dużą uwagę zwraca się tu na kształtowanie prawidłowej postawy oraz dostosowanie ćwiczeń i zabaw do wieku dzieci.

Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu oraz przy muzyce na żywo pianino/keyboard.

Ważną rolę przy nauczaniu różnych technik tanecznych w młodym wieku odgrywa RYTMIKA, której również na naszych zajęciach nie zabraknie

TANIEC TOWARZYSKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Akademia tańca dla dzieci i młodzieży: Taniec Towarzyski i Użytkowy

Akademia tańca Latino dla dzieci i młodzieży: Salsa NY on2 i Bachata Dominicana

Nauka tańca dla dzieci i młodzieży połączona z edukacją oraz elementami rytmiki.
Program zajęć obejmuje m.in. naukę tańców: towarzyskiego, użytkowego oraz tańce charakterystyczne takie jak cha-cha, rock'n'roll, salsa, bachata dominicana.

PIERWSZY TANIEC
Masz niedługo wesele?
Marzysz o cudownym pierwszym tańcu na swoim weselu?
Chcesz zachwycić gości weselnych swoim profesjonalnym tańcem? 
Na pewno dobrze Was do tego przygotujemy 

TANIEC TOWARZYSKI
Taniec towarzyski, niezależnie od tego czy jest to tango, cha cha, jive czy walc wiedeński, posiada ogromną moc. Jest doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Jednym z najlepszych sposobów na pracę nad sylwetką i zrzucenie zbędnych kilogramów. Taniec towarzyski to również skuteczna metoda na walkę ze stresem. Najlepszy sposób na zawarcie znajomości z osobami o podobnych pasjach, a także nawiązanie wartościowych znajomości. Lekcje tańca, które organizuje nasz szkoła, to propozycja dla osób pragnących postawić swoje pierwsze kroki na parkiecie albo doszlifować posiadane już umiejętności. Gwarantujemy doskonałą zabawę dla każdego

DISCOFOX
można kojarzyć dość mylnie ze słowem 2 na 1. Jedyne trafne skojarzenie bierze się z tego, że jest to taniec idealny na wesele. Discofox może być tańczony w formie uproszczonej social lub w formie turniejowej professional.
Jak idealny na wesele to także na potańcówkę, imprezę taneczną , jest to taniec wybitnie uniwersalny.
Zakres utworów do których można go tańczyć w metrum 4/4 lub 2/4 jest szeroki i obejmuje nie tylko utwory z list przebojów, ale także rytmy wolniejsze soul, rnb, jazzowe, funk, niektóre utwory hip hop, utwory dyskotekowe od lat 70 tych do dzisiejszych, wiele wykonawców pop a także pop rock, hard rock i funk rock.
DISCOFOX jako taniec powstał w latach 70 tych, wraz z rozwojem tzw „ery disco” a porządnie rozwinął się w latach 90 tych w Zachodnich Niemczech. Jego głównym twórcą jest Walter Schmidt ale nie jest to potwierdzone. Jest wielu jego twórców.
Discofox faktycznie czerpie z tańców towarzyskich, jive, foxtrot, rumba, dużo figur z salsy.
Jednakże, ma swoją charakterystyczną autogenna technikę, proste rozliczenie i nieskończenie wiele efektów.
Discofoxa tańczy się obecnie w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, do muzyki dyskotekowej, pop, rock, funk, soul w rytmach wolnych.
DISCOFOX to nie tylko taniec tzw social, użytkowy, którym można przetańczyć całe wesele, imprezę w klubie, to taniec widowiskowy w parach tańczony turniejowo.
Co ważne: Średnia wieku tancerzy, często jest powyżej 25 lat, stąd idealnie trafia do dorosłych ludzi, którzy myśleli, że na karierę taneczną już jest za późno.
W Niemczech, Austrii, Discofoxa tańczą w kategorii Adult2 31 + tancerze powyżej 40, 50 a nawet 60 lat.

BACHATA DOMINICANA I SENSUAL
Istnieją 3 podstawowe style bachaty: dominicana, moderna oraz sensual.
Dominicana
Jest to oryginalny styl powstały na Dominicanie. Wykazuje pewne podobieństwa do innych tańców latynoskich, zwłaszcza do cha-cha. Piosenki tworzone w tym stylu są relatywnie najszybsze. Choreografie charakteryzują się skomplikowaną pracą stóp, z dużą ilością półkroków.

Taniec rozliczany jest na 4. Krok podstawowy zwany box step jest dosyć prosto skonstruowany. Następujące po sobie kroki powodują przemieszczanie się na boki oraz do przodu i do tyłu. Schemat kroku podstawowego można opisać następująco: rozpoczynając od prawej stopy robimy chasse w prawo, czyli krok do boku prawą nogą → lewą nogą robimy krok łącząc ją z prawą → znów krok do boku prawą nogą, na liczenie 1 - 2 - 3. Na 4 robimy tap lewą nogą w miejscu, czyli unosimy i delikatnie w rytmie uderzamy palcami lewej stopy w podłoże, jednocześnie wykonując ruch biodrem w lewo. Następnie robimy to samo w przeciwnym kierunku. Tańcząc w parze, kobieta i mężczyzna robią kroki w zgodnym kierunku. Charakter tańca osiągamy przez odpowiednie ruchy bioder i reszty ciała. Bachatę można (a wręcz dobrze jest - jednak to zależy od tego, kto jest partnerem) tańczyć bardzo blisko, prawie złączonymi tułowiami oraz z prawą nogą wsuniętą nawet do połowy uda pomiędzy nogi partnera.

Moderna
Jest to styl powstały z radykalnego uproszczenia dominicany. Piosenki w tym stylu są znacznie wolniejsze. Zdarzają się wstawki gitarowe przypominające styl dominicana. Ze względu na prostotę jest to najbardziej popularny styl i jest on najczęściej nauczany.

Zamiast charakterystycznego dla dominicany kroku box step krokiem podstawowym są trzy kroki w lewo z tap na 4, a następnie 3 kroki w prawo, znów zakończone tap. Ze względu na wolniejsze tempo możliwe jest także wykonywanie większej ilości obrotów.

Sensual
Jest to zmodyfikowany styl moderna, kładący nacisk na zmysłowość. Piosenki mają tempo podobne do stylu moderna, chociaż mogą być wolniejsze.

Krok podstawowy jest taki sam, jak w moderna, ale znacznie bardziej rozbudowana jest praca górnej części ciała. Charakterystycznym ruchem jest tzw. body roll polegający na falowaniu całym ciałem. Partnerzy często wykonują figury stojąc w miejscu, nie robiąc żadnych kroków.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Gniezno, ul. Adama Mickiewicza 8a
Pokaż mapę

Jeśli wiesz że coś się zmieniło – daj nam znać

Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
E-mail:
Telefon:
60114…
 • nieczynne
 • od 17:30 do 22:30
 • od 16:45 do 22:30
 • od 17:30 do 23:00
 • od 19:30 do 22:00
 • od 17:30 do 22:00
 • nieczynne
Data ostatniej aktualizacji: 29.08.2019, 01:07

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
MALEVO Dance Studio
Szkoła Tańca
Cena już od:
19,00 zł za osobę
Atrakcję obejrzało już 744 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
 • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
 • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać